21 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

21 Ağustos Pazar Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
21 Ağustos Pazar Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

21 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Altının dalgalı bir süreçten geçtiği bu günler altın yatırımı için son derece uygun. En düşük altın fiyatları ile karşı karşıya olabiliriz. Haliyle yakın dönemde çok daha yüksek fiyatları görmek mümkün. Siz de yatırımınızı altına yapacaksanız fiyat listemizi kaçırmayın. 

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Haftanın son gününde gram altınlarını satın almak isteyen vatandaşlarımızın 1.646,84 TL ödemesi gerekiyor. Elindeki gram altını bozdurmak isteyen kişiler ise karşılığında 1.646,35 TL alabilirler. Tabi ki bu işlemler online olarak yapılırsa alış ve satış arasındaki fark çok daha fazla olacaktır. Pazar gününde hizmet veren kuyumculardan alışverişinizi yapmanız daha doğru olabilir. 

Ons Altın Fiyatı Ne Kadar?

Tüm dünyada altın fiyatları düşüş eğilimi içerisinde. Yakın dönemde bu eğilimin değişeceği düşünülüyor. Ancak şuanda ons altın en düşük seviyelerinin bir tanesinde seyretmeye devam ediyor. Ons altının satış fiyatı 1.889,64 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Alışta ise 1.889,08 Dolar fiyat karşınıza çıkacak. 

21 Ağustos Pazar Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
21 Ağustos Pazar Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Düğünlerimizdeki gelenekler ve aktiviteler değişime uğrasa da düğünlerin ağırlıklı olarak Pazar günleri düzenlenmesi durumu hala devam ediyor. Düğünlerde çeyrek altın takmayı düşünen vatandaşlarımız çeyrek altın fiyatları incelemesine başladığında satın almak için 2.803 TL ücret ödemek zorunda kalacaktır. Elindeki çeyrek altınları satmak isteyen vatandaşlarımız ise her bir çeyrek altın için 2.767 TL alabilir. 

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı Ne Kadar?

Bilezik kullanmayı seven ve yatırımlarını 22 ayar bilezik ile yapan vatandaşlarımız bileziklerin her bir gramı için 1.562,38 TL ödemek zorunda olacak. Elindeki bilezikleri bozdurmak ve farklı yatırım araçlarına yönelmek isteyen kişiler ise her bir gram karşılığında 1.548,56 TL talep edebilir. Gram altına göre bileziklerdeki farkın fazla olması işçilik masrafından dolayıdır. Satış işlemlerinde işçilik masrafları üründen düşülerek alışveriş yapılır. 

Cumhuriyet Altını Fiyatı Ne Kadar?

Yatırımlarını cumhuriyetimizi en iyi şekilde temsil eden altın ürünlerinden bir tanesi ile yapmak isteyen vatandaşlarımız düşüşte olan altın fiyatları kapsamında cumhuriyet altını için 11.162 TL ödeme yapmak zorunda olacak. Hali hazırda cumhuriyet altınına sahip olan ve çeşitli sebeplerle altınını satmak isteyen kişiler karşılık olarak 11.067 TL alabilirler. 

Reşat Altını Fiyatı Ne Kadar?

Osmanlı hükümdarları arasında yer alan Sultan V. Mehmet Reşat’ın tahta çıkışının 10. Yılını kutlamak amacıyla üretilen Reşat altını günümüze kadar ulaşmayı başardı. Son dönemde popülerliği iyice artan bu altını sizler de 11.194,95 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Üzerinde Osmanlı tuğrası bulunan bu harika altını kuyumculara satmak istediğinizde sizlere 11.099,47 TL ödeme yapacaklar. 

21 Ağustos Pazar Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
21 Ağustos Pazar Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Ata Altını Fiyatı Ne Kadar?

Mustafa Kemal Atatürk’ü temsil etmesi amacıyla üretilen ata altını yalnızca 29 Ekim tarihlerinde basılıyor. Ancak basım miktarı fazla olduğundan ve sürekli olarak piyasadaki ata altını miktarı artış gösterdiğinden bu ürüne ulaşmak zor değil. Sizler de 11.552,78 TL ödeyerek kulpsuz ata altınınızı alabilirsiniz. Madeni para formunda olan bu harika altını satmak istediğinizde ise 11.271,59 TL alma şansınız bulunuyor. 

Külçe Altın Fiyatı Ne Kadar?

Dünyada altın fiyatları için ölçü noktalarından bir tanesi de külçe altın. Bildiğiniz gibi külçe altınlar artık 1 gramlık dahi üretilebiliyor. Ancak külçe altın orijinalde 1 kg. ağırlığa sahip. Piyasada 62.620 Dolar fiyatlar satışı bunulan bu altınların alış ücretinde ise 62.600 Dolar ücret karşımıza çıkıyor. Ülkemizdeki dolar kuru da düşünüldüğünde bir külçe altın için ödenmesi gereken ücret bir hayli fazla olacak. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Altın Yorumları ve Canlı Grafiği ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!