24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Her gün merakla beklenen altın fiyatlarına dair tablomuz yine karşınızda. Ons altının değer kazandığı ancak altının TL bazında düşüş yaşadığı bu günde sizleri çok sürpriz fiyatlar bekliyor. Yazımızın tamamını okumadan yatırımlarınızı değerlendirmeye başlamayın. 

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Uzmanların tamamı artık altının yükseliş trendine girme dönemine geldiğini söylüyor. Altına yatırımını yapan kişiler de büyük bir hevesle altındaki yükselişi beklemeye başladı. Birçok kişi her gün altın fiyatları konusunda araştırmalarını gerçekleştiriyor. 24 Ağustos Perşembe gününde gram altının fiyatı alışta 1582,70 TL olurken satışta 1582,98 TL oldu. Altındaki düşüşün sürmesi bu gün de yatırımcıları hayal kırıklığına uğratmış durumda. 

24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Ons Altın Fiyatı Ne Kadar?

Aslına bakılırsa altının dünya arenasındaki fiyatında artış var. Ons altın fiyatları bugün 1917,54 Dolar alış ve 1917,84 Dolar satış değerleri üzerinden fiyatlandırılıyor. Ons altının fiyatının düşüş yaşamasına rağmen gram altının TL bazında değer kaybı görmesinin sebebi TL’nin Dolar karşısında değer kazanması oldu. Açıklanan faiz kararı dolarda önemli bir düşüşe sebep olduğundan altın fiyatları beklenenin altına indi. 

Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Düğünlerde çeyrek altını sıklıkla tercih eden kişiler için çeyrek altın almanın tam zamanı. Altına yatırımını yapacak kişiler için uzmanlar bu fırsatları kaçırmamayı öneriyor. Çeyrek altın Perşembe gününü alışta 2674 TL fiyatla kapatırken satıştaki fiyatı 2771 TL olarak belirlendi. Altın fiyatlarında düşüşler yaşanmışken bu yıl ihtiyacınız olan tüm çeyrek altını satın alabilirsiniz. 

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı Ne Kadar?

Bilezik almaya hazırlanan kişiler için de muhteşem bir fırsat gelmiş durumda. Düğünleri için bilezik satın alacak olan aileler ya da yatırımlarını bir aksesuar alarak değerlendirmek isteyen kadınlar için 22 ayar altın bilezik fiyatları en ideal seviyesinde. Altın fiyatları tablomuza göre 22 ayar altın bileziğin her bir gramı için ödenmesi gereken ücret 1557,40 TL oldu. Bileziklerinizi bozdururken de sizlere 1500,36 TL ödeme yapılacak. 

Cumhuriyet Altını Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizin en değerli ve en çok sevilen altınlarının başında gelen cumhuriyet altını yine yaz aylarının gözdesi konumuna. Yatırımcılar çok önemli miktarlarda cumhuriyet altını satın alıyor. Gerçekleşen satın alım işlemlerinde 11044 TL ödeme yapılması isteniyor. Cumhuriyet altınını kapalı çarşıda satmak isteyen kişiler ise 10699 TL ödeme alabilirler. 

24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
24 Ağustos Perşembe Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Reşat Altını Fiyatı Ne Kadar?

Üzerinde yer alan Osmanlı tuğrası ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran Reşat altın da önemli yatırım araçlarından bir tanesi haline geldi. Reşat altınının aksesuar olarak kullanımı da son derece yaygın durumda. Bu harika ürünü satın almak istediğinizde 24 Ağustos günü 11076,95 TL ödeme yapmanız gerekecek. Alış işlemlerini ise yetkililer 10731,47 TL fiyatla gerçekleştiriyorlar. 

Ata Altını Fiyatı Ne Kadar?

Her gün sizler için hazırlanan altın fiyatları tablomuzun en önemli üyelerinden bir tanesi ata altını. Çok uzun yıllardır 29 Ekim tarihlerinde üretilen bu altın kulpsuz olması sebebiyle harika bir görüntüye sahip. Büyük ebatta üretilmeyip diğer altın ürünlerine göre daha kalın üretilmesi ata altınını çok daha şık hale getiriyor. Bu harika ürünü satın almak isterseniz 11332,04 TL ödemeniz yeterli olacak. Elinizdeki altını bozdurmak istediğinizde ise 11018,35 TL alabilirsiniz. 

Külçe Altın Fiyatı Ne Kadar?

1 kilogram ağırlığındaki külçe altından bahsederken her zaman olduğu gibi dolar kurunda konuşuyoruz. Bu gün külçe altın fiyatları satışta 63300 Dolar olurken alışta 63280 Dolar olarak karşımıza çıkıyor. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Altın Yorumları ve Canlı Grafiği ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!