28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Yeni haftanın ilk gününü tamamlarken altın fiyatları herkes tarafından merak ediliyor. Biz de sizler için en güncel ve en doğru fiyatları bir araya getirdik. 

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Yeni bir haftaya başlarken herkes birikimlerinin durumunu kontrol etmek adına canlı finans tablolarına koşuyor. Altın her zaman çok önemli bir yatırım aracı olduğundan sürekli olarak kontrol edilen ürünler arasında. Haftanın ilk gününde gram altın fiyatları 1632,23 TL seviyesinde seyretti. Kapalı çarşıda elindeki gram altını bozduran kişilere ise 1631,92 TL ödeme yapılıyor. 

Ons Altın Fiyatı Ne Kadar?

Dünyada altın fiyatları uzun bir süredir baskılanıyor. Enflasyonun bütün dünya ülkelerinde olumsuz yönlerinin görülmeye başlamasının ardından merkez bankaları faiz kararları almaya ve altını baskılamaya başladı. Altın da bu baskının altında biraz ezilmiş oldu. Ancak son dönemde altın tekrar yukarıya doğru hareket etmeye başlıyor. Altının bugün ki ons değeri 1919,97 Dolar alış ve 1920,30 Dolar fiyatlarında seyrediyor. 

28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Altından bahsedilirken akla gelen ilk ürün olan çeyrek altın hala popülerliğini sürdürmekte. İnsanlar altının değerindeki artışlara rağmen önemli günlerde çeyrek altın hediye etmeye devam ediyor. Çeyrek altın satın almak isteyen kişiler bu gün itibariyle 2774 TL ödeyerek altınlarını alabiliyorlar. Elinde çeyrek altını bulunan kişiler ise 2731 TL karşılığında bu altınları bozdurabiliyorlar. 

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı Ne Kadar?

Bilezikler yüzlerce yıldır kadınların önemli aksesuarları arasında yer alıyor. Belirli dönemlerde trend takıların gerisinde kalsa da hiçbir zaman bilezikler tamamen tedavülden kalkmadı. Bugünler de bileziklerin popüler olduğu dönemlerden bir tanesi. 22 ayar bileziklerden beğendiği bir ürünü satın almak isteyen kişilerin he bir gramı için 1550,30 TL ödemesi gerekiyor. Kuyumcular 1531,50 TL üzerinden bileziklerin her bir gramını sizlerden alabiliyorlar. 

Cumhuriyet Altını Fiyatı Ne Kadar?

Altının fiyatında yaşanan artışlarla birlikte cumhuriyet altını 5 basamaklı değerlere ulaşmayı başarmışı. Altında son günlerde yaşanan düşüş cumhuriyet altınını bu seviyenin altına çekmeye yetmedi. Cumhuriyet altını fiyatları bu gün 10916 TL alış ve 11054 TL satış değerleri ile karşımıza çıkıyor. Altın fiyatları konusunda yapılan tahminler de yukarı yönlü olduğundan bu ürünün tekrar 4 haneli sayılara düşmesi son derece zor. 

28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
28 Ağustos Pazartesi Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Reşat Altını Fiyatı Ne Kadar?

Altını basit bir yatırım aracından ibaret gören kişiler farklı altın türleri konusunda da bilgi sahibi olmazlar. Ancak altın aksesuarları kullanan ve birikimlerini fiziksel olarak görmek isteyen kişiler için harika altın seçenekleri mevcut. Reşat altını da bunlardan bir tanesi. Reşat altını için 28 Ağustos tarihinde 10948,47 TL ödeme yapılmakta. Bu altını satın almak isterseniz 11087,95 TL ödemeniz gerekecek. 

Ata Altını Fiyatı Ne Kadar?

Madeni paraya benzemesi sebebiyle oldukça dikkat çekici olan ata altını sizlere fiyatını sunacağımız bir diğer altın türü. Kulplu bir yapıda olmaması sebebiyle takı olarak takılması biraz zor olabiliyor. Ancak harika bir yatırım aracı olduğunu söylemekte fayda var. Ata altını alarak yapılan yatırımlar bozdurulacağı zaman her bir ata altını için 11160,19 TL ödeme alınabiliyor. Satış işlemlerinde ise 11442,95 TL karşımıza çıkmakta.

Külçe Altın Fiyatı Ne Kadar?

Sizler için hazırladığımız altın fiyatları listesinin son ayağında her zaman olduğu gibi külçe altın var. 1 kg. ağırlığında bu altının satış değeri 63190 Dolar seviyesinde. Külçe altını bozduranlar ise 20 Dolar daha düşüğüne bu işlemi tamamlayabiliyorlar. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Altın Yorumları ve Canlı Grafiği ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!