29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Her zaman olduğu gibi günün sonunda altın fiyatları sizler için liste haline getirildi. Almak ya da bozdurmak istediğiniz altınları aşağıdan inceleyip alış ve satış fiyatlarına bakabilirsiniz. Tüm popüler altın ürünleri için fiyatlarımız sizlerle. 

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Altının uzun süredir baskı altında olmasının ardından herkes altındaki patlamayı bekliyor. Altının daha yüksek bedelleri göreceği malum. Ancak insanlar yaşanacak olan sıçramanın zamanını tahmin etmekte zorluk yaşıyorlar. Bu yüzden de günlük olarak gram altın fiyatları kontrol ediliyor. 29 Ağustos Salı gününde gram altının alışı 1654,97 TL olurken satışı 1655,27 TL olarak belirlendi.

Ons Altın Fiyatı Ne Kadar?

Altının gram fiyatındaki artışın ana sebebi dünyada da altın fiyatlarının yükselişe geçmesinin beklenmesi. Bildiğiniz gibi altın ons birimi üzerinden fiyatlandırılıyor. Dünyada 1 Ons altının alış değeri şuanda 1935,25 Dolar olarak belirlenmiş durumda. Satış işlemlerinde ise 1935,51 Dolar talep ediliyor. Dünyada da altın fiyatları yükseleceğinden önümüzdeki günlerde bu değerin 2000 Dolar üzerine çıktığını görebiliriz. 

29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Mobil uygulamaların hayatımıza girmesiyle birlikte çeyrek altın kullanımında azalmalar yaşandı. Eski dönemlerin en önemli yatırım araçları arasında yer alan çeyrek altın artık düğünlerde ve önemli günlerde hediye olarak kullanılıyor. Çeyrek altın fiyatları günü 2751 TL alış ve 2795 TL satış fiyatı ile tamamladı. Elinizde çeyrek altınlarınız varsa bozdurmak için biraz beklemenizi öneriyoruz. 

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı Ne Kadar?

Altın binlerce yıldır önemli bir aksesuar olarak kullanılıyor. Bilezikten küpeye, yüzükten gerdanlığa kadar birçok farklı türde altın takı bulmak mümkün. Evlilik arifesinde olan çiftler için en önemli yatırımlardan bir tanesi altın bilezikler oluyor. Bilezikler çok farklı gramajlarda olabilir. 29 Ağustos tarihinde bileziklerin her bir gramı için alışta 1539,06 TL ödemek gerekirken satışta 1560,48 TL ödemek gerekli oluyor. 

Cumhuriyet Altını Fiyatı Ne Kadar?

Cumhuriyetin ilanıyla birlikte hayatımıza giren cumhuriyet altını, o dönemden beri hayatımızın içerisinde yer alıyor. Önemli bir birikim aracı da olan cumhuriyet altınını satın almak isteyen vatandaşlarımızın bugün ki değerine göre 11132 TL ödeme yapması gerekli. Elinde yer alan cumhuriyet altınını bozduracak olan kişiler ise karşılığında 11006 TL talep edebilirler. 

29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?
29 Ağustos Salı Günü Altın Fiyatları Ne Oldu?

Reşat Altını Fiyatı Ne Kadar?

Çoğu kişi tarafından bilinmeyen ancak görüntüsüyle birlikte son dönemde takılarda sıklıkla kendisine yer bulan Reşat altını, günü 11164,95 TL satış fiyatı ile tamamladı. Kendi elindeki Reşat altınlarını bozduracak olan kişiler bunun karşılığında 11041,47 TL alabilirler. Eğer kulplu Reşat altını alınmak istenirse bu fiyatlarda 2-3 TL bandında bir değişiklik olacaktır. 

Ata Altını Fiyatı Ne Kadar?

Ata altını ülkemizin en değerli altın ürünleri arasında yer alıyor. Kulplu bir yapısı olmaması sebebiyle madeni paralara benzeyen bu altın son derece şık bir görüntü ortaya çıkarmakta. Haliyle birçok insan yatırım amacıyla bu altını tercih ediyor. Ata altını satın alırken fiyatlarda 11456,50 TL satış fiyatı karşımıza çıkmakta. Altınınızı bozdurmak isterseniz 11172,52 TL ödeme alabilirsiniz. 

Külçe Altın Fiyatı Ne Kadar?

Her zaman külçe altın fiyatları da insanlar tarafından merak edilmekte. Külçe formu çok popüler olduğundan farklı gramajlarda külçe altınlar üretilmeye başlandı. Ancak aslen bu altın ürünü 1 kg. ağırlığında oluyor ve satış değeri bugün için 63350 Dolar seviyesinde. Elindeki külçe altını bozduracak olan kişiler ise bundan 50 Dolar daha düşük ücrete bu işlemi gerçekleştirebilirler. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Altın Yorumları ve Canlı Grafiği ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!