Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!
Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!

Altın hareketleri hem dünyada hem de ülkemizde çok fazla takip edilmeye başlandı. Birçok kişi günler olarak altın fiyatları inceliyor ve yatırımlarını bu yönde şekillendiriyor. Tabi ki uzmanlardan alınan tüyolar ile başarıya ulaşmak mümkün. Siz de altın fiyatlarını takipte kalarak yatırımlarınızı düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz vakit kaybetmeden fiyat bilgilerini sizlerle paylaşalım. 

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Ağustos ayının son hafta sonuna giriş yapmış bulunuyoruz. Sıcaklıkların çok yüksek düzeylerde olduğu bu günlerde altın fiyatlarının da el yaktığını söylemek son derece güç. Altın son dönemlerin en düşük seviyelerinde seyretmeye devam ediyor. Son hafta sonunda gram altın fiyatları 1633,60 TL alış ve 1633,93 TL satış fiyatları ile karşımıza çıkıyor. 

Ons Altın Fiyatı Ne Kadar?

Dünyada ons altın fiyatları yükseliş trendine girmiş durumda. Dolar bazında altının değeri artmaya devam ediyor. 31,1 grama tekabül eden ons, uluslararası arenada altının fiyatlandırılması için tercih edilmekte. Haliyle bizler de dünyadaki altın dengesinden bahsederken ons birimini kullanıyoruz. Yeni bir hata hazırlandığımız bu günlerde ons altının alışı 1914,83 Dolar olarak karşımıza çıkıyor. Satış işlemlerinde se 1915,22 Dolar ile karşı karşıya kalıyoruz. 

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!
Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!

Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Ağustos aynın sonuna gelirken düğünleri de artık geride bırakmaya başladık. Ancak bu sezonun çok sıcak geçmesi sonbahar döneminde de düğünlerin devam edebileceğini gösteriyor. Yakınlarınızın düğünü için çeyrek altın almayı düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden alışverişlerinizi gerçekleştirin. Güncel çeyrek altın fiyatları alışta 2751 TL olurken satışta 2808 TL olarak gösteriliyor. 

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı Ne Kadar?

Altın bileziklerin fiyatları gramına göre belirlenmekte. 2 ayar bir bilezik alırken önce tartılıyor ve sonrasında 22 ayar altın bileziğin gram fiyatı ile çarpılıyor. Bileziklerin gram fiyatı alışta 1539,17 TL olarak karşımıza çıkmakta. Yeni bir bilezik alacağınız zaman ise ödemeniz gereken ücret 1573,36 TL olacak. Aksesuar olarak da bilezik kullanmayı seviyorsanız bu fırsatları kaçırmayın. 

Cumhuriyet Altını Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye Cumhuriyeti’ni simgeleyen altın ürünlerinin başında gelen cumhuriyet altını haftayı yükselişle kapamayı başardı. Ancak hala beklentilerin altında kaldığını söylemek mümkün. Cumhuriyet altını satın almak istediğinizde 11189 TL ödeme yapmanız gerekli. Elinizdeki altınları satacağınız zaman kapalı çarşıda sizlere her bir altın için 11003 TL ödeme yapılacak. 

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!
Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Hafta Sonu Altın Fiyatları!

Reşat Altını Fiyatı Ne Kadar?

V. Mehmet Reşat anısına basımına devam edilen Reşat altını yeni dönemin en gözde ürünleri arasında yer almakta. Üzerinde yer alan Osmanlı tuğrası birçok kişini beğendiği motiflerden olduğu için insanlar aksesuar amaçlı kullanımda Reşat altınını bolca tercih ediyor. Reşat altının alış fiyatında 11035,47 TL değerini görüyoruz. Satış fiyatında ise 11221,86 TL olarak fiyatlandırma yapılmakta. 

Ata Altını Fiyatı Ne Kadar?

29 Ekim tarihlerinde basılan ve şekliyle herkesi etkilemeyi başaran ata altını yine popüler bir ürün olarak düğünlerde ve birikim hesaplarında yerini almış durumda. Ata altını satın almak isteyen kişilerin 11494,47 TL ödeme yapması gerekli. Madeni paraya benzeyen bu altınları bozdurmak isterseniz her biri için 11210,48 TL alabilirsiniz. 

Külçe Altın Fiyatı Ne Kadar?

Külçe altın fiyatları insanlar tarafından her zaman merak edilir. Genellikle insanlar fiyatı en yüksek olan altın ürünü olduğundan bu merakı yaşarlar. Külçe altın bu haftayı 63200 Dolar alış ve 632250 Dolar satış ile tamamlamış durumda. Birikimleriniz üst seviyelerdeyse tek bir külçe altın ile birikimlerinizi tutabilirsiniz. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Altın Yorumları ve Canlı Grafiği ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!