Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları
Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları

Uzmanlar altının dalgalı bir şekilde yükseleceğini öngörüyorlar. Bu yükselişin kışa kadar tamamlanacağı söylenmekte. Eylül ayının girmesiyle herkes bu yükselişi yakalamak için araştırmalara başladı. Haliyle altın fiyatları da haftanın her gününde inceleniyor. Eylül ayının ilk hafta sonundaki fiyatlar sizlerle. 

Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Eylül ayının ilk haftasonuna girdiğimiz bu günlerde insanlar altının düşüşünü fırsat bilerek alım yapmak için kuyumculara koştular. Hafta sonunda da alım işlemleri devam ederken gram altının kuyumculardan alıştaki fiyatı 1667,17 TL oldu. Elinizdeki gram altınları bozdurmak isterseniz 1666,76 TL karşılığında altınlarınızı satabilirsiniz. 

Ons Altın Fiyatı Ne Kadar?

Finans uzmanları doların şuanda oldukça güçlü bir pozisyonda olduğunu ve karşısındaki tüm varlıkların düşük değerlerde olduğunu söylüyorlar. Altın da bu düşük değerlere sahip olan ürünlerden bir tanesi. Ons altının alış fiyatı hafta sonunda 1.939,73 Dolar olarak açıklandı. Düşük seviyede seyreden altın fiyatları ons altının satışta 1.940,20 Dolar seviyesinden işlem görmesine sebep oluyor. 

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları
Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları

Çeyrek Altın Fiyatı Ne Kadar?

Yine bir hafta sonunda kuyumcularda çeyrek altın alımları hız kazandı. Hafta içerisinde işinden dolayı kuyumculara uğrayamayan ve düğünler için hediyesini hazırlayamayan kişiler hafta sonunda kuyumculara koştular. Çeyrek altın fiyatları hafta sonunda alışta 2.750 TL seviyesinden işlem görürken satışta 2.804 TL seviyesinden işlem görmekte. 

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatı Ne Kadar?

Düğün dönemlerindeyken bilezikler de çok önemli bir yatırım aracı olarak göze çarpıyor. Satın alınacak olan 22 ayar bilezikler geline hediye edilirken çiftlere evlilik sonrası için de bir yatırım aracı hediyesi söz konusu oluyor. 22 ayar bileziklerin her bir gramı için vatandaşlarımızın 1.557,52 TL ödeme yapması gerekecek. Gelen bilezikleri bozdurmayı düşünen çiftler ise bunun karşılığında her bir gram için 1.540,51 TL alabilecekler. 

Cumhuriyet Altını Fiyatı Ne Kadar?

Türkiye Cumhuriyeti’ni en iyi şekilde temsil etmeyi başaran cumhuriyet altını, her zaman olduğu gibi yeni dönemde de popüler ürünlerden bir tanesi. Cumhuriyet altını satın almak isteyen kişilerin şimdiden 11.172 TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Elindeki altını bozduracak olan kişiler ise 10.999 TL alarak altınlarını kuyumculara teslim edebilirler. 

Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları
Altın Haftayı Nasıl Kapadı? İşte Altında Haftanın Son Fiyatları

Reşat Altını Fiyatı Ne Kadar?

Merak edilen altın fiyatları arasında Reşat altını da her zaman kendisine yer buluyor. Üzerinde yer alan tuğra figürü ile birlikte çok fazla tercih edilen bu altın onlarca yıldır kültürümüzün içerisinde yer alıyor. Sizler de eğer Reşat altını satın almak isterseniz 11.204,95 TL ödeme yaparak bu altını satın alabilirsiniz. Reşat altınını bozdururken ise 11.031,47 TL ödeme almanız mümkün olacak.

Ata Altını Fiyatı Ne Kadar?

Her yıl 29 Ekim tarihinde basımı yapılan ve yıl boyunca tekrar basılmayan Ata altını yeni dönemin en çok tercih edilen yatırım araçları arasında yer alıyor. Altınlarını fiziksel olarak satın almak isteyen kişiler için Ata altını harika bir seçenek. Bu altını satın almak için 11.500,23 TL ödeme yapılması gerekli. Uzun süredir altınlarını biriktiren ve bozdurma zamanının geldiğini düşünen kişiler ise 11.210,78 TL alarak altınlarını bozdurabilirler. 

Külçe Altın Fiyatı Ne Kadar?

Dünyadaki altın fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin baktığı bir diğer altın ürünü külçe altın. 1 kg. ağırlığında olan külçe altınlar dolar kuru üzerinden fiyatlandırılıyor. Eylül ayının ilk hafta sonuna külçe altın 63.200 Dolar fiyatla giriş yaptı. Elinizde külçe altın bulunduruyorsanız bu harika ürün karşılığında 63.150 Dolar almanız mümkün. 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Altın Yorumları ve Canlı Grafiği ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!